אומנות הסיפור

אומנות הסיפור ו-STORY TELLING

STORY TELLING זה כל הסיפור

הרצאה על אומנות הסיפור ו-STORYTELLING ככלי להעברת מסרים

אין אדם שאין לו סיפור. אך יחד עם זאת לא כולם יודעים לספר סיפור ובכך מחמיצים דרך נפלאה ומיוחדת להעביר מסרים וליצור תקשורת בלתי אמצעית עם הסובבים.

אומנות הסיפור הידועה כז'אנר תיאטרלי,  זוכה כיום לעדנה מחודשת. אין ספק כי השילוב בין סיפור מרתק ובין אומן סיפור כריזמטי והקהל הצמא לשמוע אותו, יוצר חוויה בלתי נשכחת.

יותר ויותר בעלי עסקים ואנשי שיווק משתמשים בסיפור ככלי שיווקי. הסיבה לכך היא שהסיפור מסייע ללקוח לזכור בדרך הטובה ביותר את המסר השיווקי.

האם כל אחד יכול לספר סיפור?

האם ניתן ללמוד לספר סיפור?

מהן היתרונות של סיפור ובמה הוא יכול לסייע?

אומנות הסיפור

כיצד נעביר מספרים בצורה אפקטיבית באמצעות אומנות הסיפור ו-STORY TELLING?

בדרך כלל אנשים לא יזכרו מידע, אבל הם יזכרו היטב את הסיפור מאחורי המידע וכיצד הוא גרם להם להרגיש.  לא רק אנשי שיווק משתמשים בסיפור ככלי להעברת מסרים. גם מורים, מרצים, מדריכי טיולים, עורכי דין  ובעלי מקצועות נוספים עושים בסיפור שימוש אפקטיבי. בנוסף, גם אנשים המעוניינים לשפר ולחזק מיומנויות תקשורת לומדים לספר סיפור ומפיקים מכך תועלת והנאה גם יחד. הסיפור מייצר כריזמה והשפעה ומשפר את העמידה מול קהל. זו הסיבה שמרצים משלבים אותו בהרצאתם כדי ליצור הרצאה מנצחת.

ענת אביעד, שחקנית ומספרת סיפורים ותיקה, בוגרת קורס מספרי סיפורים ב"בית אריאלה" בתל אביב, סדנת הפקת מופע סיפורים של יוסי אלפי ומשתתפת מזה כעשר שנים ב"פסטיבל מספרי סיפורים". בהרצאה חוויתית, מרתקת וסוחפת המטובלת בהומור, היא עונה על שאלות אלו ואחרות, תוך התייחסות לנושאים כגון:

מהו סיפור, אילו סוגי סיפורים קיימים, מה הייחודיות של סיפור כטכניקת תקשורתית,

אלו מבני סיפור קיימים ומתי להשתמש בכל מבנה, הסיפור ככלי שיווקי, כיצד להגיש סיפור, הסיפור ככלי המסייע לעמידה מול קהל ומצלמה, טכניקות מעולם המשחק, שימוש בהומור ליצירת סיפור בלתי נשכח והסיפור האישי ככלי להעברת מסר ריגשי תוך יצירת הזדהות.

ההרצאה מתאימה לפלטפורמה דיגיטלית ( זום) ולפלטפורמה פרונטלית. משך הרצאה הינו כשעה עד שעה וחצי והיא מיועדת לבעלי עסקים, חברות וארגונים, מתנ”סים, ועדי עובדים, קבוצות חברתיות, חדרי מורים ולכל התכנסות חברתית המעוניינת בערך מוסף מעניין ומצחיק כאחד.

המלצות

פנקס מתן

מנהל בית הספר לאומנות חברתית, אשדוד

Scroll to Top