אמונה עצמית ונחישות בדרך לחלום שלך

חשיבה חיובית כדרך חיים

"לא רואה בעיניים" - הרצאה על אמונה עצמית ונחישות בדרך לחלום

מה הקשר בין ערך עצמי, העצמה ובין חשיבה חיובית?

"אני זוכרת היטב את ההופעה הראשונה שלי. הופעה על אחת הבמות הגדולות בארץ. ירדתי מהבמה ביחד עם שאר השחקנים, נרגשת, נוצרת בליבי את צליל מחיאות הכפיים. כשנרגעתי, היישרתי מבט אל המראה בחדר ההלבשה ואמרתי בקול רם:

' יבוא יום ואחזור אל האולם הזה, הפעם עם מופע יחיד! '

חלפו השנים, מגיפת הקורונה השתוללה ועולם התרבות נקלע לתקופה קשה ביותר. 

דווקא אז, כשהסגר תם, בחרו מאות אנשים להגיע למופע היחיד שלי, באולם התיאטרון הגדול בו התחלתי את דרכי. 

בתום המופע ירדתי אל חדר ההלבשה ואמרתי לעצמי: ענת אביעד- ניצחת!!"

חשיבה חיובית

חשיבה חיובית יוצרת מציאות

בהרצאה מרגשת, מצחיקה ומעצימה, ענת אביעד, שחקנית, קומיקאית ומרצה, סוחפת את הקהל באמצעות סיפור חייה המרתק ומשמשת השראה לרבים. זהו סיפור על התמודדות, נחישות, אמונה עצמית והצלחה יוצאת דופן.

ברגישות ובהומור אין קץ היא מתארת איך יום בהיר אחד חייה השתנו. היום בו החליטה שמעתה "היא לא רואה בעיניים" עד שתגשים את החלום.

ענת אביעד נולדה למשפחה עירקית ססגונית, בת יחידה שחלמה לכבוש את הבמה הגדולה. ילדותה הייתה ספוגה בחום ואהבה לצד מראות לא פשוטים שנחקקו בזיכרונה כגון: אלימות, חולי ועוני. 

היא ויתרה על חלום הבמה והחליטה ללמוד עבודה סוציאלית כדי לחולל שינוי ולסייע. היא לא תיארה לעצמה שכעבור עשור ימחאו לה כפיים מאות אנשים, ערב ערב. דווקא בנקודת השפל בחייה, כשהיא ניהלה מערכה עיקשת עם מחלות שונות שתקפו את גופה, הריונות שסיכנו את חייה ועוד קשיים ומהמורות אין קץ, היא פגשה את יוסי אלפי, שחקן ובמאי – האיש ששינה את חייה עד לבלי הכר. הוא נתן לה את ברכת הדרך ומאז חייה קיבלו תפנית חדה.

 היא החליטה ללכת עד הסוף, לזקוף קומה ולהביט אל החלום בעיניים. היא החליטה לנצח.

בנחישות ובאומץ, ענת אביעד מספרת את סיפור חייה המורכב שבסופו הצלחה גדולה. בהרצאה המטובלת בהומור המיוחד שלה, היא מתייחסת להיבטים שהביאו אותה להצלחה ולהגשמת החלום: אמונה עצמית, האחריות האישית, הלמידה מכשלונות וכמובן השימוש בהומור כמנגנון מנצח להתמודדות עם קשיים. היא משמשת השראה לקהל המגיע להרצאותיה ומעניקה כלים פרקטיים בהם יוכלו הצופים בהרצאה להשתמש גם בחייהם.

ענת אביעד, עובדת סוציאלית, בוגרת קורס פרקטיקות ב-NLP (מכללת תוצאות) ,קומיקאית ומרצה, מספרת בצחוק וברצינות על אמונה עצמית ומעבירה בהרצאה מאלפת מסר ברור לקהל שומעיה: הכל אפשרי!

ההרצאה מתאימה לפלטפורמה דיגיטלית ( זום) ולפלטפורמה פרונטלית. משך ההרצאה כשעה והיא מיועדת לבני נוער ומבוגרים, לחברות וארגונים, מתנ"סים, ועדי עובדים, קבוצות חברתיות, חדרי מורים ולכל התכנסות חברתית המעוניינת בערך מוסף מעניין, מרגש ומצחיק כאחד.

המלצות

מנהלת נשים ומתנ"ס בית שאן ממליצה על ההרצאה 'לא רואה בעיניים'

Scroll to Top