סדנאות

סדנאות

עמידה מול קהל ♥ עמידה מול מצלמה ♥ אומנות הסיפור ו-STORY TELLING

אנו חיים בתקופה רצופת שינויים. הידוע והמוכר התחלף באי ודאות. לאור שינויים אלו, גם האופן בו אנו מעבירים מסרים עבר שינוי מהותי. 

כיום יותר ויותר מרצים ובעלי עסקים מבינים כי אחת הדרכים ההכרחיות לשיווק העסק או ההרצאה הינה באמצעות העברת מסרים אפקטיבית ונכונה באמצעות תוכן ממוקד וידע בעל ערך לקהל הלקוחות, בין אם בעמידה מול קהל או ע"י יצירת סרטונים המופצים ברשתות החברתיות השונות.

מי מאיתנו לא נדרש לעמוד מול קהל? עמידה מול קהל אינה בהכרח באה לידי ביטוי בעמידה על במה. יש הנדרשים להעביר תוכן בישיבת צוות בעבודה, להציג פרזנטציה ,לנאום, להרצות בפני קהל או אפילו לנהל שיחת חולין עם חברים. אם כך, כולנו עומדים בפני קהל, באופן כזה או אחר. החשש הכי גדול עלול להיות הפחד שלא נצליח להתבטא ולהעביר את המסר. גם אם אנו מורגלים לעמוד מול קהל, אנו מודעים לכך שהעברת המסר אינה מספיקה, אלא חשוב בראש ובראשונה לעניין את הקהל, ליצור כריזמה ולהשפיע. 

העברת המסר בצורה אפקטיבית היא שלב נוסף בתהליך, מכיוון שהסיפור מסייע לזכור בדרך הטובה ביותר כל מסר כולל מסר שיווקי.

לכן, כיום בעלי עסקים, אנשי שיווק ואנשי מכירות משתמשים בסיפור ככלי שיווקי. אך לא רק אנשי שיווק משתמשים בסיפור ככלי להעברת מסרים. גם מורים, מדריכי טיולים, עורכי דין ואנשים המעוניינים לשפר ולחזק מיומנויות תקשורת לומדים לספר סיפור ומפיקים מכך תועלת. הסיפור מייצר כריזמה, השפעה ומשפר את העמידה מול קהל ולכן מרצים משלבים אותו בהרצאתם כדי ליצור הרצאה בלתי נשכחת. 

ענת אביעד, שחקנית, מרצה ועובדת סוציאלית, מעבירה סדנאות העשרה מרתקות, שמטרתן להעביר כלים פרקטיים לשיפור הנוכחות והעמידה מול קהל או מצלמה, העברת מסרים באופן אפקטיבי ושיפור התקשורת הבין אישית.

הסדנאות מועברות בפלטפורמה דיגיטלית (זום) והן בפלטפורמה פרונטלית!

סדנא

הופעה מול מצלמה

סדנת עמידה מול מצלמה

לצפייה בנושא

סדנא

עמידה מול קהל

עמידה מול קהל

לצפייה בנושא

סדנא

אומנות הסיפור ו-STORY TELLING

אומנות הסיפור ו-STORY TELLING

לצפייה בנושא

סדנא

סדנא חוויתית לבני הגיל השלישי

סדנא חוויתית לבני הגיל השלישי

לצפייה בנושא

סדנא

"מה הסיפור שלך?"

"מה הסיפור שלך?"

לצפייה בנושא
Scroll to Top