סדנת עמידה מול מצלמה

סדנת עמידה מול מצלמה

הופעה נכונה מול מצלמה ומיקוד מסרים במדיה הדיגיטלית

סדנת עמידה מול מצלמה – העברת מסרים אפקטיביים באמצעות סרטונים

אם אתם בעלי עסקים או מרצים, וודאי נתקלתם לא אחת בשאלה: "צילמתם סירטון לעסק?", ואם אתם מרצים, בוודאי לא אחת נשאלתם אם אתם מרצים גם בזום…

כיום,  סירטונים המועלים לרשת הם כלי שיווקי מרכזי המסייע לבעלי עסקים לחזק את המוניטין שלהם, לתת ערך חיוני לקהל הלקוחות שלהן וכמובן לחשוף את פעילותם באופן המדויק ביותר. אולם לא רק עסקים נדרשים  לסגל לעצמם מיומנויות חדשות, אלא גם מרצים חייבים ללמוד את צורת העמידה מול מצלמה ואת סודות ההרצאה במדיה הדיגיטלית.

הרצאה פרונטלית שונה במהותה מהרצאה בזום למשל, ונדרשת תשומת לב מיוחדת בכדי שההרצאה תהייה הרצאה מרתקת ומיוחדת.

הדרך בה ההרצאה מוגשת, התוכן, הפעלת הקהל והאופן בו המרצים מתקשרים עם הקהל מהעבר השני של המסך שונה לחלוטין מהאינטראקציה עם הקהל בהרצאה פרונטאלית.

עמידה מול מצלמה

סדנת עמידה מול מצלמה והעברת מסרים נכונה

ענת אביעד, שחקנית, קומיקאית, מרצה ומנחת סדנאות, מעבירה סדנא ממוקדת ומותאמת אישית למרצים, בעלי עסקים ולכל אדם המעוניין להשתמש במדיה המצולמת לצורך שיווק, העברת מסרים או ידע עבור הציבור הרחב או קהל לקוחות ספציפי.

הסדנא הינה סדנא אישית המותאמת למרצה או לבעל העסק. הסדנא יכולה להיות בעלת מפגש אחד או מספר מפגשים, בהתאם לצרכי המרצה או בעל העסק. הנושאים הנלמדים בסדנא מגוונים וחיוניים לעוסקים במלאכת העברת המסרים במדיה הדיגיטלית:

  • כללים טכניים לצילום סרטונים והרצאות במדיה הדיגיטלית.
  • הצגה עצמית ממוקדת בסרטון ובהרצאה.
  • שפת גוף: כציד להעביר מסר באמצעות שפת הגוף ועל ה להקפיד כאשר עומדים מול מצלמה.
  • העברת מסר באמצעות תוכן ממוקד בסרטון או בניית שלד להרצאה במדיה הדיגיטלית.
  • התמודדות עם חשש ממצלמה.
  • טכניקות מעולם המשחק לעמידה מול מצלמה.
  • הפעלת קהל למרצים במדיה הדיגיטלית.
  • שימוש בהומור וסטוריטלינג (STORY TELLING).

הסדנא מתאימה לפלטפורמה דיגיטלית ( זום) ולפלטפורמה פרונטלית. משך הסדנא מותאם לקהל היעד והיא מיועדת למרצים, בעלי עסקים, חברות וארגונים, מתנ”סים, ועדי עובדים, קבוצות חברתיותחדרי מורים ולכל התכנסות חברתית המעוניינת בערך מוסף מרתק ומשעשע כאחד.

המלצות

Scroll to Top