ענת אביעד סטנדאפיסטית

סטנדאפיסטית

 

מספרים עליכם שאתם פמיניסטים, שאתם מכבדים
ואוהבים נשים, ושאתם חושבים שהן יכולות לעשות את כל מה שיודעים הגברים לעשות, ואולי אפילו מעט יותר טוב. ייתכן שאתם הוזים, וייתכן שאתם צודקים, אבל דבר אחד בטוח, נשים בהחלט יכולות להצחיק אתכם יותר טוב מכל אחד מהחברים, ואם אתם רוצים למסד את העניין,
כמו שנשים אוהבות למסד הכל, יש לכם את ההזדמנות ליצור לעצמכם שגרת חיים חדשה של הופעות סטנד אפ קורעות עם סטנדאפיסטית שתפרוט לכם במיתרי הצחוק.


צחוק עם סטייל

 

זה נכון שבטלוויזיה רואים כמעט רק סטנדאפיסטים גברים, וזה נכון שהשמות הגדולים ביותר בתעשייה הם שמות של גברים, אבל זה לא אומר שום דבר על האיכות, וזה לא אומר שום דבר על מה יותר מצחיק אתכם, ולמה אתם יכולים יותר להתחבר.
כל מי שביקור בימיו ביותר מהופעת סטנד אפ אחת, יודע שגם לצחוק יש סטייל, ולא כל סגנון הוא הסגנון שלכם. האם את הסגנון שלכם יכולה לספק לכם דווקא סטנדאפיסטית עם רפרטואר בדיחות שלוחצות לכם על הנקודות הכי מצחיקות בנשמה? ייתכן מאוד שכן.


האם אתם צוחקים מספיק?

 

אתם חיים בתוך שגרה של לחץ ודאגות, אתם מוטרדים יותר מהמספרים בבנק מאשר מהחיוך שעל פניכם, אתם עסוקים יותר בייצור דיבידנדים למעסיק שלכם מאשר בייצור דיבידנדים לנפש שלכם, ואולי הגיע הזמן שתעשו קצת לעצמכם, תשנו קצת את השגרה, תתבלו אותה בדברים היפים של החיים, הרי בסופו של דבר כולנו נלך, ומה נוכל לשאול את עצמנו על ערש דווי, אם לא "האם צחקנו מספיק?", ולא, זה לא מצחיק.
אם יש שאלה אחת שעליה תרצו לקבל תשובה חיובית ברגע האחרון היא "האם צחקתי מספיק?".
זאת בהחלט השאלה החשובה ביותר.


לא צריך לשבור תכניות חסכון

 

תוכלו כבר עכשיו לקבל החלטה שאתם הופכים את הסטנד אפ לחלק מרכזי בחיים שלכם, זה לא יעלה לכם הרבה ולא תצטרכו לשדרג את הקריירה שלכם כדי לממן זוג כרטיסים להופעה של סטנדאפיסטית מוכשרת. פשוט החליטו לצחוק יותר, ויש לכם את כל האפשרויות שבעולם לממש את זה, בכיף.


מופע סטנד אפ חדש: "על נשים ונפלאות"

לפרטים נוספים
התקשרו עכשיו:
053-8095423

053-8095423