סטנדאפיסטים או סטנדאפיסטיות?

איך אפשר למצוא סטנדאפיסטית מוצלחת לכל אירוע


אם אנו רוצים להפוך אירוע מסוים למשמח יותר אנו יכולים לחשוב לא רק על אטרקציות מוכרות אלא גם על הופעה של סטנדאפיסטית. לא תמיד כשאנו מדברים על קומדיה ועל הצחקה אנו צריכים לחשוב מיד על גבר שיבצע מופע סטנד אפ, אלא שאפשר בהחלט להכיר את האופציה של סטנדאפיסטית אישה.


הפן הנשי של עולם הסטנד אפ מציג אפשרות ליהנות מנקודות מבט ייחודיות, משנינות חדה כתער, ממראה חינני יותר על הבמה, ומגישה אחרת לחיים ולמופע. כך מופע של קומיקאית מצחיקה הוא הרבה יותר מאשר העברה של מספר דקות עם גיחוכים או פרצי צחוק קצרים פה ושם.

 

 

מופע אישי לא רק לגברים


מי שמעוניין לתבל את האירוע שלו במופע סטנד אפ ייחודי יותר ישמח להכיר את היכולות הגבוהות של ענת אביעד. סטנדאפיסטית זו יכולה להופיע בצורה קולחת ואינטליגנטית לא רק אל מול קהל של נשים, אלא גם במגוון רחב של אירועים אל מול קהל מעורב ואפילו קהל של גברים בלבד.


הן גברים יכולים ליהנות מחידודי הלשון של אישה שמכירה היטב את העולם שלהם ואת עולם הזוגיות, והן נשים וקהל מעורב יכולים ליהנות מבדיחות מהחיים עצמם תוך נגיעה במגוון רחב של היבטים. כך נוצר מופע מלא חיים שבו מרגישים רבים כיצד יש שילוב נכון בין חוכמת חיים להתבדחות על כמעט כל סיטואציה.

 

 

התאמה אישית לסוג החגיגה


במהלך כל שנה אנו יכולים לראות כיצד יש לא מעט גופים ואנשים שרוצים לארגן אירוע בסדר גודל כזה או אחר ומסיבות כאלה ואחרות. כך יש היום מסיבות לעובדים, מסיבות יום הולדת, מסיבות רווקים או רווקות ועוד סיבות רבות לחגיגה בה מבינים רבים עד כמה מופע של סטנדאפיסטית מוכשרת הוא רעיון לא רע בכלל.

בהתאם לסוג החגיגה ובהתאם לעוד נתונים אחרים שקשורים לאירוע יכול כל אחד ליהנות מהמופע המרתק של ענת אביעד. התאמה מושלמת כל כך לכל סוג של אירוע או חגיגה היא זו שמביאה בצורה אישית מאוד לתוצאה הנדרשת של הנאה רבה עבור כל אחד מהנוכחים שהגיע להשתתף בחוויה.


מופע סטנד אפ חדש: "על נשים ונפלאות"

לפרטים נוספים
התקשרו עכשיו:
053-8095423

053-8095423